Cat5e SFTP Cable

توضیحات محصول

امروزه از کابلهای مختلفی در شبکه ها استفاده می گردد. یکی از انواع کابلها، کابلهای زوجی به هم تابیده است که به دلیل قیمت مناسب و کارایی بالا بیشترین طرفدار را در میان کابلها دارد.
این کابلها از 4زوج سیم به هم تابیده شده به رنگهای سبز، سفید-سبز، نارنجی، سفید-نارنجی، آبی، سفید- آبی، قهوه ای، سفید-قهوه ای ساخته شده است که پیچش آن برای جلوگیری از نویز رشته ها بر روی هم و همچنین نویز اطراف است.
این نوع کابلها نیز انواع مخلفی دارد که تفاوت آنها در پهنای باند آنهاست.
کابل Cat 5 دارای پهنای باند 100MHz است و حداکثر نرخ ارسال داده در آنها 100MHz است. (برای یک جفت سیم)، برای استفاده در اترنت سریع (100 Base-T) استاندارد شده اند. نوع ارتقا یافته این کابل Cat5e مشهور است که در اترنت گیگابیت کاربرد دارد. کابلهای Cat5  و Cat5e اندکی با یکدیگر تفاوت دارند ولی پهنای باند آنها  ثابت است.همچنین حداکثر سرعت انتقال 1000مگابیت در ثانیه می باشد.
کابل Cat5e از اترنت، Gigabit و Fast Ethernet پشتیبانی می کند. در کابلهای Cat5e استانداردی استفاده شده که از نظر الکتریکی تاثیر یک کابل بر زوج دیگرش کمتر خواهد شد. در ساختار Cat5e شما می توانید از طول سیگنال 350 مگاهرتز استفاده کنید و این باعث می شود تا شما از پهنای باند گیگا بیت در سری کابل های Cat5e بهره مند شوید.
UTP ساده ترین، ارزانترینو در عین حال سریعترین رسانه ارتباطی برای کاربران خانگی می باشد. نازک و صدمه پذیر است و همچنین نویزهای الکترومغناطیسی روی آن تاثیر منفی می گذارند. برای حل این معضل کابل های SFTP روانه بازار شد که دورتادور آن را یک Shild  فلزی فرا می گیرد که  از Noise الکترومغناطیس و Crosstalk جلوگیری می کند.
(Crosstalk چیست؟ زمانی که از یک سیستم یک جریانی عبور می کند یک خاصیت ارتقایی در آن به وجود می آید این خاصیت ارتقایی بر روی سیستمی که در نزدیکی این خاصیت ارتقایی وجود دارد تغییراتی را ایجاد می کند .)
از نوع UTP برای مسافت های زیر 100 متر و بری بالاتر از 100 متر از نوع SFTP استفاده می کنند. که بهترین نوع کابل از نظر کیفیت می باشد.
 
نسخه Ecatalouge

مشخصات فنی

  • نوع کابل: Cat5e SFTP
  • طول کابل: 305M
  • ضخامت کابل: 24AWG
  • پوشش روکش کابل: PVC
  • متریال: CU-CCA
  • رنگ کابل: طوسی
  • پهنای باند: 100MHz
  • سایر ویژگی ها: 12ماه گارانتی شبکه البرز

نظرات کاربران

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید